Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun Önerileri 2020
#1
TAVSİYE EDECEGİM OYUNLAR ŞU ŞEKİLDEDİR.SİZİNDE BEGENDİGİNİZ TAVSİYE ETTİGİNİZ BİR OYUN VARSA BELİRTİNİZ.

1-CS GO (Counter Strike Global Offensive) 
-Eskilerden eskimeyen bir oyundur COUNTER.Nerdeyse bilmeyen kişi sayısı sınırlıdır.İlk olarak piyasaya 2012 yılında çıkan oyun her geçen yıl gelişe gelişe güncelligini korumaya devam ediyor.Oyun steam platformunda 80 ₺ gibi bir ücrete satılıyor.Oyun 5 vs 5 fps oyunudur.Hedef rakip takımı yok etmek

[Resim: Ryb4xT.jpg]

2-The Witcher 3 Wild Hunt (Hikaye Tabanlı):Sürükleyici hikaye severlerin vazgeçemedigi seri tabikide The WİTCHER'dır.Oyun 2015 yılında bilgisayara çıkıp satış rekorları kırmıştır.Oyun steam platformunda 15 ₺ gibi ufak bir ücrete satılıyor.Oyunda Gerald adlı kahramınımızı yönetiyoruz.Kahramınımız bir witcher (canavar avcısı) ve verilen ücretlerle verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Ve arada gerald beyimizin kişisel sorunlarıyla ugraşmayı ihmal etmiyorsunuz tabikide.

[Resim: 2JaHKU.jpeg]

3-Assassin's Creed BROTHERHOOD (Hikaye Tabanlı) : Assassin's serisinin benim gözümde en iyi serisidir brotherhood.Sebebi ise önceki ve sonrakilerden farklı mekaniklere sahip olması ve o an içindeki karekterin sizi oyuna tutmasıdır.Hikayemizin kahramanı Ezio. Ezio köklü bir suikastçidir.Size verilen suikast görevlerini veya kendi vicdanınızla yaptıgınız suikastler ile suikast kardeşligi kuruyorsunuz.Kim bile bilir belkide dünyanın en büyük suikast kardeşligi sizinki olacaktır ? Oyunu Ubisoft veya steam uygulamalarından edinebilirsiniz.

[Resim: 7e6SGa.jpg]

4-Call Of Duty Modern Warfare (COD) : Serimizin bu oyununda bir özel kuvvetsiniz.Bir çok erkegi aglatan sahneleriyle ünlü oyunumuz 2009'dur.Bu seride yöneticigimiz karekterimizin adı iste Britondur.Cod serisinin bir çok kişiyi etkilemesiyle en iyi serisi diyebiliriz.Oyunu oyun platform'larının bir çogundan edinebilirsiniz.

[Resim: BVS771.jpg]

AKLIMA GELDİKÇE YORUM KISMINDA YAZMAYA DEVAM EDECEGİM.


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi