Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızıl Asa Yardım Merkezi Kuralları
#1
Kızıl Asa Yardım Merkezi Kuralları

1) Konunun başlığı konu içeriği ile ilgili olmalı (acil, lütfen, yardım edin,hakkında, bir bakın, forum yönetimi, yöneticiler baksın vs. gibi konu başlığı ile açılan konular kaldırılacaktır).

2) Konu içerisinde küfür, argo, +18, reklam içeriği, iletişim adresi vs. kesinlikle olmamalıdır. Bu kurala aykırı mesajlar silinecektir.

3) Konu acil ve önemli olsa bile 2. kez açılmamalıdır. Eğer gerek duyuluyorsa o bölümde görevli açık olan bir yöneticiye yardım için özel mesaj gönderilmelidir (direkt adminlere mesaj atmak yasaktır).

4) Konu içeriğinde/başlıkta ''Allah rızası için, Allah aşkına, Allah'ı seven" gibi ifadeler kullanmak yasaktır.

6) Film indirme, mp3 indirme, film önerisi, canlı maç yayınları gibi telif hakkı içeren konuların açılması kesinlikle yasaktır. Olası bir şikayet durumunda Kızıl Asa yönetimi sorumlu değildir, sorumlu olarak da gösterilemez.

7) Psikolojik veya sağlık sorunlarınız, kısaca özel hayatınızı ilgilendiren konuların açılması yasaktır. Açıldığı takdirde forumdan konunuz kaldırılacaktır.

8) Forum içerisinde her türlü gruplaşma yasaktır.

9) "Yeni site açtım, sizce nasıl olmuş?" gibi site paylaşımı yapmak, kişisel web sitesi adresi paylaşmak forumda yasaktır. Aksi Halde mesajlarınız silinecektir.

10) 1 haftadan eski konuları hortlatmak yasaktır. 1 hafta süreli çözülmemiş konular, konu sahipleri tarafından eğer sorun çözülmemişse güncellenebilir.

11) Gönderilen yorum, gönderildiği konu ile ilgili olmalıdır. Konu dışı mesajlarınız yönetim tarafından silinecektir.

12) Konu altına eğer çok acil ve gerekli değilse; güncel, +++ gibi yorumlar gönderilmemelidir. Bu tarz mesajlar forum yönetimi tarafından silinecektir.

13) Flood yapmak kesinlikle yasaktır!

14) Konu içerisine aynı yorumdan 2 kere gönderilmemeli ve bu durumlar karşılaşıldığında ihbar yoluyla yöneticilere bildirilmelidir.
KIZIL ASA YÖNETİMİ
 


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi